...::: D R O G O M Y Ś L :::...

DRGOMYSL


#1 2008-04-10 19:19:25

Dominik14ForzaJuve

Administrator

10234173
Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 42
Punktów :   
WWW

Typer

No wiec czas na regulamin typer:
1.Obstawiamy:
(1)-Wygrywa druzyna gospodarzy
(2)-Wygrywa druzyna gosci
(x)-Remis
Np.Barca-Real (2)-Real wygrywa dostajesz 3 pkt!
2.Gdy mecz trwa lub sie skonczyl a JA zauwaze ze ktos zmienil typ na swoja korzysc lub nie na swoja korzysc to od razu dostaje -10 pkt!
Np.Barca-Real (x)-A Real strzela bramke i wygrywa ten mecz i ty nagle zmienisz na (2) to -10 pkt!
3.W kazdym typowaniu podana bedzie data godzina do kiedy mozna zmieniac lub obstawiac swoj typ! Potem mecze sa niewazne lub zostaja jakie byly!
Np.(temat) I Typowanie i jest kilka krotkich zdan..Potem wszystkie mecze i na samym dole sa jakies uwagi itp a pod tym jest godzina i data do kiedy mozna obstawiac lub zmieniac typ (powiedzmy 20:00 27.03.08)!
4.Jest 10 meczow do obstawiania! Czasem moga byc wyjatki i moze byc tych meczow wiecej!
Np.Jest duzo ciekawych meczow i JA niemoge sie zdecydowac ktory mecz wybrac to..Daje 11 lub wiecej meczow ale to beda bardzo rzadkie przypadki!
5.Dogadywanie..tzw.jakies docinki,dokuczanie,obrazanie,prowokacje itp..Bedzie karane! Obrazanie jest juz w Regulaminie a w Typowaniu beda takze karane wymienione powyzej cechy!
Np.(Nick) Mariuszeeek trafil 5 meczow i ma 15 pkt z kolei (nick) Dariuszeeek trafil 1 mecz i ma 3 pkt..Wiec Dariuszeeek napisal do kolegi "Masz glupie szczescie i w nastepnym typowaniu cie zmiote"-i to jest prowokacja i to bedzie karane (A jaka kara to tylko ja wiem ) Noi Mariuszeeek niech nie odpisuje na te prowokacje bo jeszcze on moze zostac ukarany!
6.Moje decyzje sa nie podwarzalne! A jesli juz chcecie by jakas nowa opcja zostala wprowadzona to napiszcie do mnie! Ja nad tym napewno pomysle odpisze i podziekuje ! A i jesli chcecie by cos nowego w Typerze zostalo wprowadzone to piszcie:
-kulturalnie
-przejzyscie
-madrze
Np.Mariuszeeek chcialby by w typerze za trafiony mecz bylo 5 pkt i napisze do mnie "Teee dej w typerze 5 pkt bo 3 pkt to jest do d..." To od razu bedzie karany! A jesli "Siemka mam nowa propozycje Czy mogloby sie za mecz trafiony dostawac 5 pkt bo 3 pkt to troche malo"
7.Miejmy do siebie szacunek! Tego chyba nie musze tlumaczyc..
8.Ten punkt nawiazuje troche do 6..Piszcie:
-kulturalnie
-przejzyscie
-madrze
Moze ktos nowy nieznajomy odwiedzi nasze forum i gdy zobaczy posty typu "Spier.... H... J....." to co o nas pomysli??????????
9.W danym Typowaniu pod meczami bedzie "Skonczyl sie juz mecz" i tam beda wypisane wyniki kto strzelil itp a takze "Skrot Meczu"!
10.Typer-Tabela -Tam znajdziecie kto obecnie prowadzi iloma pkt itp itd!
-I Typowanie
-II Typowanie
-III Typowanie Itp..
W takich tematach beda mecze do obstawiania!
Jesli macie jakies pytania pisac W TYM TEMACIE!? Mysle ze wszystko zostalo napisane.Zycze powodzenia,szczescia w typach,czystych wygranych i wysokich wygranych!!!


http://images24.fotosik.pl/47/cff09a1f0871f106.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsuperots.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl www.blackblood.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl www.forumgsm.pun.pl